Iedomājieties, ka Rīgas kņadā iespējams saklausīt vieglos un siltos Indijas ritmus un nogaršot dažādus neparastus veģetāros ēdienus.
Vai Jūs zināt, ka restorāns „Rāma” ir vienīgais pilnīgi veģetārais restorāns Rīgā? Prasmīgi pavāri piedāvā Jums gan pirmos, gan otros ēdienus un uzkodas, kuri pagatavoti tikai no dārzeņiem, sojas un piena produktiem.


Vislabāk par mūsu restorānu pastāsta ēdienkarte: bengāļu sabdži ar panīru (sautēti dārzeņi ar garšvielām un mājas sieru) vai kičari (zirņus, rīsus un dārzeņus), oriģināli salāti, gan parasti, gan eksotiski, dažādas uzkodas, pīrādziņi, dārzeņu kotletes u. tml.

Jūs varat nogaršot: picu, stromboli un gutabi (spāņu un gruzīnu pīrādziņus ar pildījumu), neparastus saldēdienus, gan Eiropas, gan austrumu saldumus, kuri būs lielisks papildinājums maltītei.

Restorāns piedāvā arī:
lielu tēju izvēli (īpašu ievērību pelna „Jogas tējas” – ārstnieciskas, profilaktiskas, uzmundrinošas un nomierinošas), svaigi spiestas sulas, tradicionālo Indijas jogurta dzērienu „lassi”, kas labāk par jebkuru citu dzērienu remdē slāpes un atsvaidzina vasaras karstumā.
Vai Jūs esat gatavi atklāt sev neparasto, sātīgo un daudzveidīgo veģetārās virtuves ēdienu garšu?